SEO Optimalizácie

Pomocou SEO optimalizácie môžete vylepšiť pozíciu vášej webstránky vo vyhľadávači a tak získať nových a stálych náštevníkov alebo zákazníkov.

SEO Optimalizácie môžu vylepšiť výsledky vyhľadávania vašej webstránky

Čo sú SEO optimalizácie

SEO optimalizácie sú súhrnom techník a postupov pre vyhľadávače, ktoré vám dopomôžu k zlepšeniu viditeľnosti Vašej webstránky v neplatenej časti vyhľadávača ako sú napríklad: Google, Seznam, Bing,… V realite to znamená, že vaša webstránka sa bude zobrazovať na popredných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania a vy tým získate cielených návštevníkov(Organická návštevnosť). Preto je potrebné dodržiavať určité postupy.

Ako SEO Optimalizácie fungujú?

Zložitý algoritmus vyhladávača vyhodnocuje viac než 200 rôznych on-page (na webe) a off-page (mimo webu) prvkov , ktoré ovplyvňujú viditeľnosť vašej webstránky. Napr. Google zlepšuje pozície webstránok, ktoré sú postavené na modernejších technológiach, sú optimalizované pre mobilné zariadenia(responzívny dizajn), majú logický štrukturovaný a kvalitný obsah alebo dokonca sú zabezpečené SSL certifikátom.

Na pozíciu vo vyhľadávači má obrovský vplyv aj reputácia vašich webstránok, tzv. Trust (zvyšuje sa prichádzajúcimi odkazmi, zdieľaniami na sociálnych sieťach a podobne).

SEO Služby

Povedali o nás

„So spoločnosťou Deenzo sme spolupracovali prvýkrát a máme pozitívnu skúsenosť. S termínom sa nemeškalo a ani sme sa dodatočne nemuseli dohadovať o cene. Ak hľadáte kvalitnú prácu, ľudský prístup a korektné správanie, určite ich kontaktujte… .“

Ľubomíra Mudrá(obchodný manažér)
FIRST SK, s.r.o. a FIRST IS, s.r.o.

“S DEENZO sme už spolupracovali na rôznych webových projektoch, pre našich klientov a boli sme veľmi spokojný s vypracovaním. Určite ich oslovíme aj nabudúce!”

Viktor Vasko(obchodný manažér)
Yamiru Systems

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku!


SúhlasímNesúhlasím so spracováním mojich osobnńych údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.